fbpx

Що і де можна знайти на районі? Громадська мапа Баму

Великий спецпроєкт «Куфера» про дослідження районів Івано-Франківська добігає кінця. Ми вже розповіли історії Кішлака, Княгинина, Позитрону та Баму, а також зібрали підказки від їхніх мешканців про те, де випити кави, щось купити чи сходити на побачення. На черзі — остання мапа.

Бам — район на південному заході Франківська. Як розповідає заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич, який проводив «Куферу» екскурсію своїм рідним районом, район виріс у 1970-80-х. Тоді до Франківська переїжджало багато людей і саме цей район для багатьох ставав стартом для життя в місті.

А так Бам уявляє наша ілюстраторка Наталка Темех:

«Я продовжила ідею з нестандартними мешканцями і на останній іллюстрації вирішила взяти міфічного персонажа, який найкраще вписується у район. Це русалка, яка завжди затягує у свою водойму. Так і озеро притягує до себе мешканців, як магніт».

Читайте також: Життя франківських районів. Бунтарі Позитрону

Інші привабливі локації можна знайти на нашій мапі.

Читайте також: Життя франківських районів. Автономна республіка Кішлак

У наших мапах ми намагаємось враховувати різні потреби містян: зони для відпочинку, магазини й аптеки, зупинки громадського транспорту та заклади культури тощо. Якщо ви хочете доповнити нашу мапу — будь ласка, заповніть форму нижче.

 

Ілюстрації: Наталка Темех

Головне фото: Роман Тихий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: