fbpx

Де зробити селфі чи випити кави на районі? Громадська мапа Княгинина

Це нормально — погано знати район міста, у якому буваєш рідко (або й взагалі ніколи). Та при цьому важливо мати бажання дізнатись більше — і вже наступного разу точно знати, де шукати магазин, сквер чи зручну лавочку.

У своєму спецпроєкті, що присвячений дослідженню районів Франківська, «Куфер» не лише розповідає про них історії — а ще й робить карти із допомогою мешканців-експертів. Ми вже почали наносити на неї важливі точки з району Кішлак, на черзі — Княгинин.

Читайте також: Життя франківських районів. Резервація Княгинин

Це — Княгинин, яким його уявляє наша ілюстраторка Наталка Темех. Її ілюстрацій до наших мап — трохи нереальні та фантастичні. Окрім нетипових персонажів (як тигри на Кішлаку) є персонажі-жарти — як цей спортсмен біля спиртзаводу.

Нагадаємо, що мікрорайон Княгинин розташований на півночі Франківська. Колишнє містечко, що старіше за саме місто, зараз стало тихим передмістям із приватними будиночками, садами та сім’ями, які передають свої домівки у спадок дітям та онукам.

Читайте також: Життя франківських районів. Автономна республіка Кішлак

Ми запитали у Христі Магас, корінної мешканки Княгинина, які важливі локації є в її районі та нанесли їх на мапу. Там можна знайти локації для вдалих селфі, зелені зони, місця для дітей, крамниці, спортклуби тощо.

У наших мапах ми намагаємось враховувати різні потреби містян: зони для відпочинку, магазини й аптеки, зупинки громадського транспорту та заклади культури тощо. Якщо ви хочете доповнити нашу мапу — будь ласка, заповніть форму нижче.

Ілюстрації: Наталка Темех

Мапа: Роман Тихий

Головне фото: Олександра Сосніна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: