fbpx

Про нас

Міський онлайн-журнал «Куфер» — це сервісне медіа про життя міста і регіону.

За останні кілька років життя в українських містах змінилось. Все більше людей «вмикаються» в життя своїх локальних спільнот. Все більше мешканців усвідомлюють свою відповідальність за місто. Івано-Франківськ — не виняток.

У містян змінилися інформаційні потреби. Змінилась і роль локальних ЗМІ. Медіа не можуть бути відірваними від життя спільноти. Ніхто більше не може ігнорувати те, що ми живемо в одному місті, п’ємо каву в одних і тих самих закладах, стикаємось з однаковими проблемами і знайомимось з людьми, які надихають.

Ми віримо в те, що знання про те, що відбувалось, відбувається і буде відбуватись в місті допомагає мешканцям приймати усвідомлені рішення та знаходити своє місце у цих процесах, що в свою чергу впливає на розвиток міста, спільнот та особистості.

Тому ми створили «Куфер»: сервісне медіа про життя міста і регіону, медіа, що живе одним життям з містянами, медіа, яке допомагає зробити взаємодію з містом більш ефективною і спонукає до змін.

Ми пишемо тексти, а не новини. Говоримо про міське життя, виклики та перемоги, виявляємо зміни, створюємо «інструкції», які мають спонукати мешканців до відповідального життя у місті.

Нам важливі ідеї співтворення і формування спільноти навколо медіа.

Наші цінності:

  • Пасіонарність — уважність і небайдужість до оточення і простору;
  • Відкритість — як співтворення, тобто, можливість різних поглядів, думок, голосів;
  • Незалежність — для редакційної політики від політиків і бізнес-структур;
  • Відповідальність — серйозне ставлення до контенту, незалежно від теми;
  • Повага — до героїв, читачів та партнерів і очікування цього ж від них.

Але найбільшою цінністю є Івано-Франківськ.

До речі, слово «куфер» може означати як скриню з цінними речами, так і дорожню валізу, куди зазвичай складають усе найнеобхідніше. Це слово відповідає нашій меті: зібрати в одному місті цінну, корисну інформацію про Івано-Франківськ.