fbpx

Покажи свої райони. Громадська мапа Кішлака

З вами бувало таке: вперше заїхали на інший край міста і розгублено шукаєте аптеку, кав’ярню, ремонт взуття чи просто зручну лавочку? Доводиться йти шукати, і не завжди такі експедиції завершуються швидко (чи успішно).

У своєму спецпроєкті, що присвячений дослідженню районів Франківська, «Куфер» не лише розповідає про них історії — а ще й робить карти із допомогою мешканців-експертів. Перша карта (як і перша історія, яка вийшла напередодні) — про Кішлак.

А це — Кішлак, яким його уявляє наша ілюстраторка Наталка Темех. Вона створює ілюстрації до всіх наших матеріалів з мапами. І всі вони дещо нереальні:

«Я вирішила малювати не просто будівлі, але й персонажів, що є нетиповими для Франківська в цілому. Того, що для мене, наприклад, район Кішлак — це якась невідома екзотика, де можуть ходити тигри».

Нагадаємо, що мікрорайон Кішлак розташований на північному сході міста. Цей невеличкий район Франківська примикає до Позитрону та тісно скручений у межах двох вулиць: Симоненка та Вовчинецької.

Читайте також: Район німецьких вілл, робітників і цвинтаря. Що можна знайти на мапі довкола «Промприладу»

У наших мапах ми намагаємось враховувати різні потреби містян: зони для відпочинку, магазини й аптеки, зупинки громадського транспорту та заклади культури тощо. Якщо ви хочете доповнити нашу мапу — будь ласка, заповніть форму нижче.

Ілюстрації: Наталка Темех

Мапа: Роман Тихий

Головне фото: Олександра Сосніна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: