fbpx

Свіжі голоси. Нові українські подкасти, які радить послухати «Куфер»

Ми уже розповідали про подкасти, які слухає команда «Куфера». І отримали побажання скласти список подкастів, які можна послухати українською мовою. Ми напружили наші вуха і пошукові системи й знайшли цілий список хороших нових подкастів українською, які вартують уваги. 

МедіаПрактики

 Як з’являються ідеї для медіапроектів, як вони працюють, хто і чому їх робить? Відповіді на ці питання шукає керівник The Ukrainians Тарас Прокопишин разом з творцями й керівниками нових українських медіапроектів.

Подкаст буде цікавим тим, хто хоче краще зрозуміти, як працюють і робляться медіа й журналістика. Або більше дізнатися про різні медіапроекти, наприклад, про «Читомо», Platforma, Comma тощо. Їх можна також послухати на Apple Podcasts.

Digitaliziren

Це подкаст про цифровий маркетинг. Роблять його працівники компанії PlusOne, що займається комунікацією.

Щотижня у подкасті обговорюють новини й новинки світу цифрового маркетингу, соціальних мереж, цифрових компаній й технологій. Якщо вам цікаво знати більше про Facebook, Amazon, Vider, Netflix — це подкаст для вас.

Він доступний також на Apple Podcasts.

Vertigo Weekly

Щотижневі подкасти про кіно, серіали та комікси від видання Vertigo.

Подкаст — підбірка найактуальніших новин зі світу кіно. А ще обговорення редакцією кіноновинок. Ось тут можна обрати зручну платформу для прослуховування.

Slow talk

Подкаст Інни Турчик. Це неспішні розмови з найрізноманітнішими людьми.

«Я розмовляю з людьми, які мене надихають — про життя, творчість та саморозвиток. У подкасті ділюсь корисними порадами щодо книг та курсів, балансу у житті онлайн та оффлайн і як знайти себе у цьому мінливому світі.

Читайте також: Let the music play: плейлист, під який працює «Куфер»

Цей подкаст про те, як не поспішати і проживати життя уважно і з великою цікавістю до деталей», — описує свій проєкт дівчина.

Тут і зараз

Подкаст «Громадського радіо» з лайвами українських музикантів. Окрім запису концертів, можна послухати ще й невеличкі розмови-інтерв’ю з музикантами.

Доступ

Подкаст про суспільство, технології та що з цим робити нам.

Читайте також: 10 корисних Telegram-ботів, які спростять життя в місті

Це монологи (не лякайтесь, вони не нудні й монотонні) Павла Бондаренка. Як каже сам Павло, основна проблема користувачів інтернету сьогодні — інформація летить на них і вони не знають, як з нею поводитися. Тому у своєму подкасті хлопець розбирається з тим, як змістовніше споживати інформацію і як не «померти» від навали фейків.

Забули попередити! Подкаст суржиком.

Клікніть на картинку і перейдіть на сторінку подкасту, де можна буде обрати зручну платформу для прослуховування

 

Буде тобі наука

Насправді це не зовсім подкаст. Це озвучки найкращих матеріалів журналу «Куншт».

«Ми обговорюємо проблемні питання, які так чи інакше кидають виклики сучасному суспільству. Це теми розвитку технологій, які змінюють світ щодня, втручання в геном людини, яка є не лише болісною для науковців, а й має свою етичну й культурну сторони. Крім того, це порушення проблем, що стосуються нашого буденного життя — пропаганди, хайпу, фейків, навіть криптовалют. Усі згадані теми актуальні і для науки, і для культури, яка дуже гостро реагує на наукові відкриття та технологічні прориви», — кажуть автори проєкту.

«Буде тобі наука» — спільний проєкт журналу «Куншт» та «Громадського радіо».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: