fbpx

10 корисних Telegram-ботів, які спростять життя в місті

Слідкувати за поштою, перевірити, чи має маршрутка ліцензію на перевезення, знайти квитки на потяг чи розібратись в президентських виборах — це можна легко зробити за допомогою спеціальних чат-ботів, які працюють у месенджері Telegram. 

Ми склали підбірку таких ботів, які пропонують сервіси, шукають інформацію чи займаються просвітництвом. До речі, «Куфер» теж можна читати в Telegram: @kufer.media.

Сервіси

Укрпошта

Цей бот може відстежувати посилки, повідомляти про їх пересування, шукати найближчі відділення за геолокацією, знаходити поштові індекси за адресою та розраховувати вартість відправлень.

Підписатись: @ukrposhta_chatbot 

Фото: Укрпошта

Нова пошта

За допомогою цього бота можна дізнатись статус відправлення, яке ви надіслали або очікуєте. Також він допомагає визначити найближче відділення за геолокацією.

Підписатись: @NovaPoshta_Bot

Фото: Нова Пошта

Бот, який шукає квитки на потяги

Бот для пошуку та моніторингу залізничних квитків. Окрім того, що бот допомагає шукати й купляти квитки, які вже є в наявності, він може відслідковувати квитки, яких в продажі поки що немає. Моніторинг можна налаштувати як на конкретний потяг, так і в загальному на певний напрям.

Підписатись: @Railwaybot

Офіційний бот Укрзалізниці

За допомогою цього бота не вийде купити квитків, натомість він спростить звернення до служби підтримки.

Підписатись: @ukrzaliznicabot

Фото: Вікіпедія

Просвітництво

Бот-сортувальник

Перший в телеграмі україномовний бот для сортування відходів. Допомагає визначити, з якого саме матеріалу зроблене те чи інше пакування, чи можуть його переробляти і до якої групи відходів його краще викидати.

Бот також працює англійською мовою.

Підписатись: @UArecycleBot

Графіка: Укрінформ

Бот Медичного корпусу

Цей бот допомагає не розгубитись у надзвичайній ситуації та надати першу домедичну допомогу потерпілому. Він дає покрокові поради, як діяти у випадку, якщо треба допомогти жертві ДТП, людині з сильною кровотечею або опіками, чи людині, що впала з висоти.

Підписатись: @MedicalCorps_bot

Соломія та її путівник по жіночому циклу

Соломія – це бот-путівник жіночим циклом із порадами на кожен день. Бот пояснює, що відбувається з тілом жінки у різні дні менструального циклу, як цикл впливає на самопочуття та настрій та радить, як краще спланувати справи, дієту, заняття спортом чи секс.

Користуватись «Соломією» можуть жінки будь-якого віку (для дівчат до 16 років бот працюватиме в форматі підписки, яка розповідатиме про різні аспекти жіночого здоров’я). Окрім цього, бот може стати в нагоді й чоловікам, які хотіли би більше дізнатись про жіночий цикл.

У боті можна підписатись на одну (або кілька тем), які можна відстежувати: фізіологія, настрій, енергія, харчування, секс, спорт. Останні дві підписки – платні. Щоби отримувати цю інформацію, треба зробити разову оплату у $2.

Підписатись: @solomia_bot

Готуємось до виборів з Устимом

До президентських виборів залишилось менше місяця, тож якщо ви досі не розібрались, що відбувається у цьогорічних перегонах, за кого можна проголосувати, як перевірити свою присутність у списках виборів чи куди зрештою прийти 31 березня на голосування – вам допоможе Устим.

Бот Устим пояснює, які повноваження має президент і на що він впливає, що пообіцяли й задекларували кандидати і радить, де ще можна отримати корисну інформацію про вибори.

Підписатись: @Ustym_bot

 

Інформація

OpenDataUA

Один з найзручніших сервісів пошуку даних, що міститься у відкритих реєстрах. Тут можна дізнатись інформацію про компанії, людей, судові рішення, реєстрацію авто тощо. Можна навіть ввести номер маршрутки, аби дізнатись, якому перевізнику вона належить і чи має ліцензію.

Підписатись: @Opendatabot

Графіка: You Control

Погода

WeatherMan – це бот з прогнозом погоди. Він може надіслати погоду на день, на п’ять чи на якусь конкретну дату. Населений пункт можна обрати як за назвою, так і за поштовим кодом.

Підписатись: @pogodaLIVE_bot

Фото: Rene Böhmer

 

Головне фото: NeONBRAND

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: