fbpx

Три нових серіали на серпень від редакції «Куфера»

Серпень — доволі повільний місяць, де мало що відбувається, тож це хороша нагода оновити список серіалів. Редакція «Куфера» поділилась трьома серіалами, які ми нещодавно дивились і які радимо вам.

Олександра Сосніна, фотографка, авторка рубрики «Куфер» на кухні

Дівчата з Деррі / Derry Girls

Перегляд «Дівчат з Деррі» у мене випадково збігся в часі з прочитанням книжки «Усе, що ви знаєте про Ірландію, — правда, але…» Максима Беспалова, і це виявилося чудовою комбінацією. Такі собі SparkNotes, що допомогли зрозуміти історичне підґрунтя серіалу.

Ця історія — про життя чотирьох ірландських підліток та їхнього друга-англійця у місті (Лондон) Деррі у 1990-х, в останні роки етнічно-політичного конфлікту у Північній Ірландії. І про те, як попри складну політичну ситуацію, в час, коли батьки головних персонажів із завмиранням серця стежать за тривожними новинами, для дівчат життя триває: вони нишком тікають на концерти, полюють на розкішні сукні для танців, закохуються, мріють про поїздку в Париж і будують плани на майбутнє. Вони ростуть, потрапляють у незграбні ситуації, помиляються, як усі підлітки, і змушують глядачів часом зворушуватися, часом фейспалмити, та майже завжди — сміятися і згадувати себе у тому віці.

Софія Дейчаківська, координаторка проєкту

Trying / Створити сім’ю

Про цей серіал я дізналася з виходом другого сезону. А точніше з радісних новин від друзів і знайомих про вихід другого сезону. Мені стало цікаво, що ж це за серіал, чому так багато люду навколо про нього говорять й чому я його ще не дивилась. І скажу вам дуже щиро, він мене не розчарував.

Це історія про молоду пару з Лондона. Герої серіалу уже давно разом й вирішують народити дитину. Однак, через біологічні й фізіологічні причини зробити цього вони не можуть. Але пара приймає рішення усе одно стати батьками й усиновити чи удочерити дитину. Власне вся історія серіалу розгортається навколо цього процесу. Але, якщо ви прочитали це і думаєте, що це дуже серйозний, напружений і важкий серіал, то на вас чекає сюрприз. Бо, попри серйозність проблеми, уся історія дуже легка й самоіронічна. І, припускаю, це був один із задумів творців серіалу — показати, якими складними не були обставини, в які ми потрапляємо, дуже багато залежить від нашого ставлення до проблеми.

У серіалі багато жартів, гумору й кумедних ситуацій. Головні герої дуже реальні й прості люди. А ще там багато дивакуватих, але добрих персонажів. Як от героїня соціальної працівниці, яка курує пару в процесі усиновлення.

Якщо шукаєте подивитись щось легке, але не без сенсу, веселе й добре — то цей серіал для вас.

Ольга Перехрест, головна редакторка

Hacks / Хитрощі

По-перше, в 2021 році треба нарешті визнати, що (західна) культура стендапу стає занадто важливою, щоб її ігнорувати (ну раптом ви схожі на мене — я тільки рік, як почала слідкувати за цим світом і шкодую, що не почала раніше).

По-друге, в історіях, де визнана успішна професіоналка та її молода амбітна колега спершу ненавидять одна одну, а потім розуміють, що не такі вони вже й різні, складно знайти якийсь ну дуже новий ракурс — проте це не робить ці історії поганими.

Все це є в новому серіалі «Хитрощі». І потерпіть, якщо головні героїні будуть на початку трохи (або не трохи) вас дратувати, бо так і має бути: живі люди часто неприємні та нестерпні. Але може вони такі саме тому, що вони дуже живі і мають власні недоліки. А хто вміє перетворювати свої недоліки в переваги краще за комедіаток-стендаперок, які будують на цьому власні шоу та кар’єри?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: