— А вам не віддає абсурдом, що в час, коли робиться оце все в країні, ми публікуємо текст про меблі?
— А вам не віддає абсурдом, що поки ми публікуємо текст про меблі, вони там оце все в країні роблять?
Останній тиждень в українському медіапросторі видався настільки насиченим, що редакція «Куфера» вирішила змінити формат наших недільних читань. Сьогодні у центрі нашої уваги — тексти від наших колег, які допомагають зберігати спокій.
Я люблю «фейсбук-війни». Це — нормально?
З чого починаються срачі? Чи нормально витрачати час на коментарі і бажання довести комусь в інтернеті, що він/вона помиляються?
Hromadske.ua разом з кандидаткою психологічних наук Іриною Губеладзе, експертом з комунікацій Яремою Духом та засновницею ГО Детектор медіа Наталією Лігачовою пояснює, чому ми не можемо втриматись від суперечок і як нам з цим боротись.
Читати текст і дивитись відео
Володимир Єрмоленко: Ми не на дні
«Більшу частину своєї історії ми були на дні. Серед русалок, болотяників, мелюзин, риб і коралів. Ми звикли дихати там, де немає повітря. Шукати небо там, де над тобою тільки товща води, де замість хмар — чужі кораблі. Говорити там, де з кожним словом у твоє тіло вривається рідина, яка може тебе вбити. Ми говорили до світу з обличчями потопельників, але світ бачив тільки кульки повітря, що відривалися з наших губ.
Однак ми звикли виживати і залишатися людьми в нелюдських умовах. І не втратили здатності говорити».
Філософ Володимир Єрмоленко наголошує: той, хто каже, що все погано — той демон спокуси, який хоче, аби ми перестали у себе вірити. А вірити варто.
Читати текст
Як читати погані новини і не впадати у відчай
Багато хто останніми днями відчуває, що більше не може бачити жодних новин про кандидатів у президенти — але при цьому не припиняє оновлювати стрічку facebook.
Редакція MediaLab Online подбала про ваш (і наш) спокій і переклала поради від Harpers Bazaar про те, як читати погані новини і не здуріти передчасно.
Читати текст
Головне фото: Valentina Yoga