fbpx

Замість планів на тиждень: 7 онлайн-подій про бізнес, мистецтво та постправду

Якщо на третій тиждень карантину ви скучили за розкладом, стабільністю і оцим відчуттям, коли не знаєш, яку саме подію обрати — тримайте нову підбірку «Куфера». На цей раз в нашому списку нові театральні вистави, лекції та вебінари про бізнес і постправду, а також кінопоказ смішних короткометражок. І так, деякі події відбуваються одночасно (хай навіть онлайн).

1

Розвиднюється. Цикл небачених вистав від львівських театрів

Навздогін до архівних записів львівські театри (Театр Лесі Українки, Театр Леся Курбаса та театр «І люди, і ляльки») влаштовують благодійний онлайн-показ своїх нових постановок.

Понеділок, 30 березня, 19:00 — «Люди» (режисер Василь Колісник), вистава Театру Лесі Українки

Вівторок, 31 березня, 19:00 — «Гамлет» (режисер Олексій Кравчук), вистава театру «І люди, і ляльки»

Середа, 1 квітня, 19:00 — «Ножі в курях, або Спадок Мірошника» (режисер Володимир Кучинський), вистава Театру імені Леся Курбаса

Четвер, 2 квітня, 19:00 — «Пустостан» (режисер Олексій Кравчук), вистава театру «І люди, і ляльки»

П’ятниця, 3 квітня, 19:00 — «Мої родичі та інші покидьки» (режисер Ігор Білиць), вистава Театру Лесі Українки

«Розвиднюється» — це доброчинний проєкт, який має на меті зібрати кошти на лікування театрознавиці Катерини Сегет. Переказати кошти можна буде через QR-код під час трансляції або на картку Катерини: 5168 7450 1636 8109.

30 березня – 3 квітня, 19:00

2

Онлайн-зустріч з письменницею Любов'ю Якимчук

Зустріч у рамках проєкту Book Forum «Літкур’єр»ю. Любов Якимчук читатиме іронічну та еротичну поезію, а також одне з оповідань, що були написані для спільної з британським фотографом Марком Невіллем фотокниги, що скоро виходить англійською у німецькому видавництві «Steidl».

Стрім буде на сторінці Book Forum у Facebook.

3

Як використовувати кризу як можливість

Ранковий ефір з Ярославою Гресь, засновницею агенції Gres Todorchuk PR – розмова про комунікації, PR-стратегії та нові ідеї під час кризи.

Трансляція буде на YouTube.

31 березня, 9:00

4

Серія антикризових вебінарів для бізнесу

Розмови про те, як діяти у нелегкий період, як адаптувати свій бізнес до нових економічних викликів та як знаходити оптимальні рішення. Кожного разу новий спікер, нова тема та нова корисна інформація. Усі вебінари діляться на 3 теми:

Communication – як будувати комунікацію під час кризи;

Coordination – як ретельно спрямувати свої дії для вирішення ситуації;

Cooperation – про силу спільної роботи та переваги згуртування в нелегкий період.

Експерти будуть ділитись досвідом, як справлятися із викликами, які виникають перед кожним бізнесом зараз.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

1-3 квітня, 16:00.

5

Постправда і фейк[оологія] в мистецтві

В рамках цієї розмови можна буде подивитися на природу та фундаментальні причини феноменів постправди, фейк(оології) та містифікації під різними кутами – через філософський, культурологічний, психоаналітичний та науковий апарати. Пригадати тих художників, які використовують методи містифікації та гібридні фейк-структури в своїй творчості. А ще прослідкувати, який постефект ці практики мають на ті реальності, в яких вони само презентуються, та обговорити власні стратегії поведінки за часів постправди.

Подія відбуватиметься в Zoom.

1 квітня, 18:00

6

Quarantine Comedy Shorts 2020

У кого цього року не виникало думки, що ми потрапили у сюрреалістичний B-movie або в дуже несмішну комедію? Багато інформації про карантин, вірус, лиха, кризи тисне на нас зі всіх сторін, бо такі реалії. Але як час карантину переживати вирішувати кожному та кожній особисто.

Завдяки команді львівського міжнародного фестивалю Wiz-Art цьогорічний Всесвітній день сміху можна буде відзначити під супровід короткометражок. Легально, безкоштовно і не виходячи з дому.

Посилання на перегляд буде опубліковане в події на Facebook. Перегляд безкоштовний, але тут ви можете підтримати організаторів благодійним внеском.

1 квітня, 19:00

7

Онлайн-розмова з Павлом Гудімовим

Онлайн-розмова з засновником та куратором арт-центру Я Галерея Павлом Гудімовим. Про що буде розмова: про досвід колекціонування, загадки світових колекцій мистецтва, найбільші зібрання мистецтва та історії успіху їхніх власників, з чого почати та як правильно колекціонувати.

1 квітня, 21:00

Читайте також:

Залишайтесь на зв’язку з «Куфером»! Ми є у Facebook, Instagram, Telegram та Twitter.

Головне фото: Олександра Сосніна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: