fbpx

Фестиваль електронної музики та виставки. Що робити у Франківську в липні

Вітаємо, ми практично дістались до середини літа. І якщо ви ще не знаєте, якими саме досвідами заповнити цей липень, щоб він вам запам’ятався, «Куфер» зібрав кілька пропозицій, куди можна буде сходити у Франківську.

1

Вечірка Artel

Якщо ви не плануєте йти пускати на воду віночки, то можна сходити на вечірку: на PromBar приїжджають резиденти львівської музичної формації Night Ambassadors: Alex Pervukhin (Laconica, N-A, Lviv), FAT8 (N-A, Lviv), Lstn (Dzvin, N-A, Zavtra, Lviv).

Квитки можна купити за посиланням.

7 липня, 20:00

вул. Академіка Сахарова, 23

2

Виставка мистецтва і натури «Болото» . Частина третя: «Дно»

Заключна частина проєкту «Болото» (перші виставки відбувались у Музеї мистецтв Прикарпаття та у галереї «Детектор»). Учасники: Яна Гетьман, Анатолій Звіжинський, Богдана Комарніцька, Ростислав Котерлін, Ольга Кукуш, Марта і тато, Ганна Сергеєва, Вікторія Черняхівська, Ярослав Яновський.

з 7 по 25 липня

галерея «Асортиментна кімната», вул. Січових стрільців, 15

3

Відсутність візуальної емпатії. Виставка Юри Кімаковича

Нова виставка відкривається у галереї «Детектор»: протягом цього місяця тут можна буде побачити роботи франківського художника Юри Кімаковича.

з 9 по 31 липня

галерея Детектор, вул. Академіка Сахарова, 23

4

DETALIЗАЦІЯ

Це вже другий фестиваль електронної музики та сучасного мистецтва, який влаштовують в Івано-Франківську. Протягом двох днів на території одного з заводів (локація секретна і буде відома лише гостям) на чотирьох локаціях виступлять більше 20 музикантів та представлять мистецькі роботи локальних художників.

Вартість квитків: 550 грн, на вході — 800 грн, на вході з 08:00 11 липня — 350 грн. Щоб купити квиток, треба зв’язатись з організаторами. Зверніть увагу: вхід для повнолітніх, працюватиме фейсконтроль, організатори можуть відмовити у вході без пояснення причин.

10-11 липня

Локація таємна 🙂

5

Квадрат Курбаса

У неділю має відбутись чергова вулична вечірка — Квадрат Курбаса. Цього разу подія буде благодійною: під час неї збиратимуть гроші для допомоги Міському Перинатальному Центру.

11 липня, 17:00

вулиця Курбаса

6

Ценестезія. Виставка живопису та графіки Юлії Павлової

Нова виставка львівської художниці Юлії Павлової відкрилась у Підземному переході Ваґабундо.

Ось що авторка говорить про свій проєкт та його назву: «Ценестезія — це поняття, яке несе за собою відсутність можливості відчувати зв’язок між тілом і розумом. При цьому з’являється відчуття спустошення, яке люди, часто несвідомо, намагаються заглушити буденними справами. І в процесі такої підміни цінностей матеріальне стає важливішим, ніж духовне, зовнішнє переважає над внутрішнім».

вт-нд, 15:00-19:00

Підземний перехід Ваґабундо, вул. Орлика, 7

7

Грань

На випадок, якщо всіх попередніх вечірок буде замало, то записуйте ще одну. Організатори вже анонсували двох учасників: Mokri Dereva та Sokil 23.

Вхід: early bird — 150 грн, 1 партія — 200 грн, 2 партія — 250 грн, 3 партія — 300 грн, на вході — 350 грн.

Квитки можна купити за посиланням.

24 липня

secret place

Головне фото: Detali

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: