Редакція «Куфера» продовжує стежити за новинами про карантин та COVID-19 (все найважливіше тиждень є в новому дайджесті). Та нагадуємо: окрім статистики в місті відбувається багато іншого: люди продовжують працювати, спілкуватись з друзями, вчитись та розважатись.
Зібрали п’ять позитивних прикладів того, що франківське життя не зупиняється навіть на карантині.
У місті з’явився перший онлайн-бар
ГОСТ бар, що працює на вулиці Курбаса, нарешті доєднався до закладів, які шукають способи, як працювати в умовах карантину. І вони створили онлайн-бар. Як це працює:
- приготуйте (або замовте) їжу і напої, вмостіться зручно в себе вдома
- зайдіть на сайт закладу
- оберіть, де саме ви б хотіли зустрітись з друзями: за столиком, на барі чи, може, в черзі в туалеті
- клікніть на відповідну картину — і вас перенаправлять на спільний відеочат
- пришліть посилання на чат своїм друзям — і ось ви всі зустрілись в барі, а біля вас можуть опинитись і незнайомці
Заклад також запустив власну доставку: доставляють сидр (49-54 грн за 1 л), пиво (54-62 грн за 1 л), настоянки (58 грн за 0,2 л) та наливки (78 грн за 0,2 л), а до них можна замовити, наприклад, курячі крильця (56 грн), вареники (30 грн) чи навіть олів’є (58 грн). Мінімальне замовлення — 130 грн.
Триває серія антикризових вебінарів для бізнесу
Нікому зараз нелегко, зокрема й бізнесу. Допомогти розібратись з тим, що відбувається, чого чекати далі, як адаптувати свою справу до роботи в умовах кризи і чого варто зараз навчитись може серія вебінарів від Теплого Міста, які присвячені кризовим комунікаціям, координації та кооперації.
Там вже виступили: експерт з онлайн-комунікацій Максим Саваневський, фінансист Юрій Друк, підприємець та викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, засновник pro.mova Євген Глібовицький, співзасновник Нової Пошти Вячеслав Климов, проректорка УКУ та засновниця Львівської бізнес-школи Софія Опацька, засновник маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш, науковець-економіст Роман Шеремета.
Слідкувати за оновленнями можна у Facebook-події.
Записи попередніх вебінарів можна подивитись на YouTube.
На заводі влаштували онлайн-рейв
Так, ми розуміємо: будь-яка вечірка — це не лише музика, це ще й натовп, світло, дим, пилюка в повітрі, спека і тактильність. Але чекати на завершення карантину краще з онлайн-вечірками, аніж без них («Куфер» вже розповідав про те, як такі вечірки роблять берлінські клуби, які теж закрились через коронавірус).
Тож франківська спільнота Detali влаштувала у п’ятницю справжній рейв: зібрались у механічному цеху Промприладу і зробили відеотрансляцію гри своїх діджеїв. Якщо раптом пропустили, то запис є на їхній сторінці у Facebook.
Франківський драмтеатр без корони
Ще одна частинка міського культурного життя, яка пішла в онлайн — театр. Але Франківський драмтеатр продовжує залишатись на зв’язку, адже вони:
- щодня, о 11:00, роблять онлайн-тренування (тепер ви можете побачити, як саме актори слідкують за своєю фізичною формою і теж спробувати ці вправи – трансляції йдуть на Facebook та YouTube)
- запрошують на відкриті репетиції (ось тут, скажімо, можна глянути запис однієї з репетицій вистави Жуля Одрі «Гоголь-кабаре»)
- за тегом актори_без_корони актори та акторки театру діляться власними лайфхаками, як пережити карантин, співають, готують та багато жартують
Вони одужали
І на останок: за останніми даними (станом на 9:00 12 квітня) в Івано-Франківській області 12 людей одужали від COVID-19.
Як повідомляли 10 квітня, ще 9 чекають на другий негативний результат ПЛР-тесту (після чого їх теж визнають такими, що одужали).
Читайте також:
- Франківськ та COVID-19: як минув тиждень з новими заборонами
- Якщо не ми, то хто? Франківці, які продовжують працювати під час карантину
- Біг і карантин. Де і як можна бігати у Франківську
- Добрі новини тижня: як франківці об’єднуються під час карантину
Залишайтесь на зв’язку з «Куфером»! Ми є у Facebook, Instagram, Telegram та Twitter.
Головне фото: Олександра Сосніна