fbpx

Три виставки, на які варто сходити до кінця зими

Картини Олександра Ройтбурда з приватних колекцій

Один з найвідоміших сучасних українських художників (а нині – директор Одеського художнього музею) Олександр Ройтбурд раніше не виставлявся в Івано-Франківську. Ця експозиція з 17 полотен цікава тим, що вона складається з картин, які зберігаються в приватних колекціях і зазвичай не виставляються на показ.

Виставка триватиме до 21 лютого.

Адреса: галерея «Чеч», вул. Коновальця, 80а

Ланселот з Одеси: виставка Марини Яндоленко

Виставка, що має назву «Сни Ланселота озерного, або літо, що завше зі мною» обіцяє знайомства з магічним світом одеської художниці:

«Чи любите ви літо так само, як люблю його я? Моє літо часто в горах, де трави запашні і весь час зелені, де метелики неймовірні і різнобарвні квіти, де ящірки і вужі, птахи, звірі. Моє літо – це подорожі-зустрічі, кава з друзями-художниками, книги, фарби, мальовничі краєвиди, пленери і багато створених нових картин. Подорожами я везу літо додому».

У картинах обігрується легендарна історія про лицарів Камелоту, Володарку Озера та інших персонажів англійського фольклору.

Виставка триватиме з 25 січня по 13 лютого.

Адреса: Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

Ознаки життя. Виставка вуличної фотографії

Цей виставковий проект, до якого залучився 21 український фотограф, є не просто збіркою різних фотографій. Сама експозиція пропонує діалог з міським середовищем (зокрема – його стінами й написами на них). До того ж, завдяки різноманітності сюжетів та місць, виставка цілком спокійно претендує на статус візуального архіву країни (принаймні, одного з них).

Виставка триватиме до 10 лютого.

Адреса: Асортиментна кімната, Промприлад. Реновація, вул. Академіка Сахарова, 23

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: