Митці досліджують жіночі образи у графіці, режисери вдивляються в історію і будують з неї драми й комедії, а музиканти шукають нові способи спілкуватись зі слухачами.
«Куфер» складає плани на тиждень — і на цей раз зазирає аж до наступного понеділка.
Понеділок, 18 листопада
Виставка графіки Володимира Прокопишина «Ти-мистецтво»
Виставка графічних творів Володимира Прокопишина, який досліджує жіночі образи в різних іпостасях, настроях та характерах, зводячи композицію до архетипної постаті, що нагадує Мадонну.
Вівторок, 19 листопада
Презентація книжки Аліни Червоноокої «Божена»
«Крізь терни до зірок» — життєве кредо Божени, студентки педагогічного університету. Молода амбітна дівчина з провінції приїжджає до великого міста здобувати вищу освіту і забезпечити собі краще життя. Улюблена професія, фінансова свобода й незалежність — ось її мрія. Та для неї доля приготувала дещо більше — жагуче п’янке кохання з великим статком на додачу. Кажуть, що мрії не зраджують — її просто змінюють. Чи зміниться мрія Божени? Чи наважиться вона подолати прірву соціальної нерівності заради обіймів коханого? Чи зможе довірити йому зранене серце? Відповідь дасть лише час.
Сімейна цінність. Презентація книжки про прийняття гомосексуальності в родині
Публічна розмова про проблеми гомосексуальності в родині з нагоди виходу перекладу книжки канадської письменниці й активістки українського походження Рубі Свансон «Сімейна цінність. Спогади мами ґея». Авторка розказує про свій досвід життя, коли дізналася, що її молодший син – ґей.
У розмові візьмуть участь перекладачі книги Остап Українець і Катерина Дудка, а також блоґерка, письменниця та мама чотирьох синів Людмила Лінник.
Вхід вільний. Під час події можна буде придбати книжку
Середа, 20 листопада
Якщо можеш, не пиши:
Всі пишуть: в блогах, щоденниках, соцмережах, на парканах. Надсилають листи, повідомлення, розклеюють оголошення, видають книжки. Тож навчитись добре писати корисно всім.
Тут стане в нагоді лекція журналістики, копірайтерки та редакторки Олени Алчарової. Вхід вільний, але реєстрація обов’язкова.
Психологічний трилер «Людина-подушка»
Тут є все: злочин, містика, загадка, любов, несподівана розв’язка. Все як у хороших психологічних трилерах-детективах! Постановка за п’єсою ірландського драматурга Мартіна Макдони.
Кількість місць обмежена, бо глядачі сидітимуть просто на сцені. Купити квитки можна в касі філармонії або за телефоном 0986675200
Четвер, 21 листопада
Дискусія-презентація Зеленої книги із соціального підприємництва
Зелена книга соціального підприємництва — це вся необхідна аналітична інформація про те, що варто розуміти під соціальним підприємництвом, його суспільним впливом, «червоними лініями» у відносинах з інститутами влади та розширення суспільного розуміння про міру регулювання цього сектору закордоном.
Захід орієнтований на соціальних підприємців, їхніх партнерів і всіх зацікавлених у тематиці соціального підприємництва. Ознайомитись із Зеленою книгою соціального підприємництва можна за посиланням.
Любов до гробу. Комедія
Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте «безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя». І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте — ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід.
П’ятниця, 22 листопада
Осіннє інді
Музикант Олег Горовий разом з поетесою та музиканткою Єлизаветою Жаріковою дають тур містами України. Це можливість провести осінній вечір, насолодившись чудовими текстами та загадковими звуками мелодій.
Кожен гість події отримає можливість стати мимовільним учасником туру та прямо на концерті дати волю своєму самовираженню. Будь це пісня, або вірш, або твої думки
Вхід – 60 грн, квитки можна купити на місці.
Субота, 23 листопада
Inдія. Почути та відчути. Культурний проект у Франківську
Індія дає світові приклад єдності в різноманітті, співіснування релігій, культур та філософської традиції, яка має понад 2000-літню історію. Тож цей проєкт — про Індію.
У програмі: фотовиставка, відкриті лекції та майстер-класи.
12:00 — Діалог культур. Індійські фестивалі.
13:00 — Діалог культур. Літературно-музичний перформанс, де оживає поезія Рабіндраната Тагора у музичному супроводі
14:00 — майстер-клас з індійських жіночих танців
15:00 — кінопоказ фільму “Ганді” – історія про людину, яка змінила Індію та показала світу як можна перемагати без зброї
16:00 — майстер-клас з розпису мехенді
Участь в усіх чи окремих заходах donate 80 грн. На майстер-класи реєстрація обов’язкова.
Нація. Драма-реквієм
Драма-реквієм за однойменною книгою Марії Матіос — це своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час подарує сповідь та прощення своїм і чужим, невинним і винним мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується нація.
Вистава присвячена до Дня пам’яті жертв голодомору.
Неділя, 24 листопада
Дванадцята ніч, або Що захочете! Комедія
Життєрадісна та жвава комедія Вільяма Шекспіра названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом.
Вистава на одну дію англійською мовою з українськими субтитрами.
Projeсt “W” Veteran, volunteer and William – це унікальний соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво.
Гуцулка Ксеня. Мюзикл
За сюжетом, до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружитися з нею.
P.S. Понеділок, 25 листопада
Вистава Голоси
Вистава «Голоси» – чи не перша в Україні постановка, де на сцену виходять не актори, а люди з фронту: дівчата і хлопці, які стояли/продовжують стояти на захисті країни від ворога. Ця вистава є спробою збудувати місток між суспільством й тими, хто воював, хто віддав своє життя за мир і спокій. «Наша вистава — це спроба дослідити еволюцію людини на війні та поза нею. Це спроба донести думку про те, що війна не зникла», – кажуть бійці.
Кількість місць обмежена. Бронювати квитки можна за телефонами: (066) 355 35 31, (097) 67 3 680 7.