fbpx

Йога, drum’n’base та різні лекції. Куди піти у Франківську 17-23 червня

Асфальт нагрівається під червневим сонцем, місто мліє, а франківці засмагають на терасах, вчаться керувати своїми фінансами та знайомляться з експерами з дизайну. 

«Куфер» завершує довгі вихідні планами на новий тиждень.

Понеділок, 17 червня

1

Виставка колажів Ніни Андрухович «Сотворіння саду»

«Погляд, змах руки, стара тріснута фотокартка. запах руїни, прогулянка з найближчими, білий пес на білому снігу, тінь птаха на дорозі — нам подаються знаки. Нас підтримують у порожнечі, в самотності. Усе не так трагічно, ангели нас люблять. Моя пам’ять дозволяє мені робити все, що я забажаю. Моя надія не має меж. Я змішую часи, перегортаю десятиліття, змішую простори і заселяю життям площини перетину», — Юрій Андрухович.

Виставка триває до 26 червня

Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Орлика, 7

Вівторок, 18 червня

2

Рецепт фінансового щастя

Як керувати своїми фінансами, на жаль, не вчать у школі, хоча такі знання необхідні і дуже важливі. Тож на цій лекції можна буде дізнатись, як вести власні фінанси, як розпочати заощаджувати та отримувати прибуток.

18 червня, 18:30

Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова 23

Середа, 19 червня

3

Вистава На західному фронті без перемін

Перша в Україні постановка однойменного роману Еріха-Марії Ремарка, пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.

1918 рік. Вони — 20-річні хлопці, солдати Першої світової, втрачене покоління. Їх вирвали із звичного життя і жбурнули у кривавий бруд війни. Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони вчаться тому, як вижити і залишитися людьми.

Вікові обмеження: 16+.

19 червня, 18:00

Франківський драмтеатр, вул. Незалежності, 42

Четвер, 20 червня

4

15x4

4 лекції по 15 хвилин від експертів у своїй галузі.

Цього разу теми лекцій: кава, фактчекінг, інфографіка та створення ідей.

Реєстрація обов’язкова. Відвідувачів пригощатимуть кавою.

Вхід безкоштовний.

20 червня, 17:00

Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Орлика, 7

П’ятниця, 21 червня

5

Йога на даху

З нагоди Міжнародного Дня Йоги всі охочі можуть прийти позайматись йогою на даху. Це нагода побачити пробудження природи, безмежну велич ранкового сонця та відчути на собі його обійми в улюблених асанах.

Вартість 150 грн, реєстрація за посиланням.

21 червня, 7:00

Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова 23

6

Лекція про універсальний дизайн

В основі філософії універсального дизайну, або «дизайну для всіх» лежить ідея створення такого середовища, предметів та послуг, які були б зручні для найширшого кола людей без додаткової адаптації. Універсальний дизайн – це дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного і кожної.

Олена Іванова є експерткою в сфері соціальних реформ, вона розкаже про те, як можна впливати на розвиток твого міста – робити його більш комфортним, якісним та безпечним. Експертка з соціальної інклюзії Марина Лебідь розкаже про те, чому варто враховувати потреби всіх громадян у міському просторі. А Євгеній Свєт говоритиме про безбар’єрне середовище: як його створити і чому воно зручне не тільки для людей з інвалідністю.

Вхід вільний.

21 червня, 11:45

Promprylad.Renovation, Відкритий цех, вул. Академіка Сахарова, 23

7

Вистава «12 ніч, або Як собі хочете»

Прем’єра від соціального англомовного театру ветеранів та волонтерів АТО – вистава «12 ніч…» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці.

Люди, які раніше ніколи не грали на сцені, за один рік заговорили староанглійською. І в цій комедії вони дві години поспіль триматимуть вас у постійній емоційній напрузі та вкотре переконують, що перемагає любов, а не війна.

21 червня, 18:00

Франківський драмтеатр, вул. Незалежності, 42

8

А що ж таке йога?

Один з найвідоміших майстрів йоги України, співзасновник формації Yoga IF School, Юрій Сулик, проведе лекцію\бесіду «А що ж таке йога?».

Вхід вільний.

21 червня, 19:00

 

Urban Space 100, вул. Грушевського, 19

9

Комедія-мюзикл «Пропозиція»

Комедія-мюзикл за однойменною п’єсою Антона Чехова, режисер – Тарас Бенюк.

Вистава про любов, із самої назви – про пропозицію руки і серця. Але не все так просто. Герої п’єси ніяк не можуть знайти порозуміння, не здатні слухати один одного, всі суперечки виникають на фоні особистих амбіцій, що аж ніяк не дає вирішити справу із одруженням. Комізм – не в ситуації, яка склалася, а в тому, що її неможливо вирішити, як не крути.

Атмосфера музики і танців перенесе вас у Техас, де Антон Чехов сидить на ґанку головної вулиці, спостерігає за шаленим натовпом і пише свій черговий геніальний твір.

21 червня, 19:00

 

Івано-Франківська Обласна Філармонія, вул. Курбаса, 3

Субота, 22 червня

10

Велоподорож Відкрита Галерея Міста

Стінописи виникали в місті в основному спонтанно, тобто природнім чином. Веломаршрути «Відкритою Галерею Міста» також побудовані відповідно до природної логіки Івано-Франківська. Неначе Бистриця, яка час по часу має різне наповнення, так і в публічному просторі маємо різні штрихи поколінь.

На всіх покатеньках побачимо існуючі мурали, почуємо про зникаючі, оцінимо сграфіто та чернетки.

22 червня, 18:00

Палац Потоцьких, вул. Шпитальна, 5

Неділя, 23 червня

11

Liquid Sunday on the terrace

У неділю варто налаштовуватись на хороший понеділок та й тиждень загалом. Особливо, коли під боком тераса з виглядом на заводські цехи 50-х років минулого століття.

Drum’n’base на даху – вхід вільний.

23 червня, 17:00

 

Тераса PromBar, вул. Академіка Сахарова, 23

Головне фото: Iwona Łach

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: