fbpx

Графіка, документальний театр, уроки для підприємців. Куди піти у Франківську 27 ...

Чутлива графіка з людською натурою, повернення мистецьких робіт на очі публіці, зворушлива документальна вистава. Аби не розгубитись у планах на тиждень, скористайтесь підбіркою «Куфера».

Понеділок, 27 січня

1

Прес-бранч із переможцями ґрантової програми Urban Space 100

Шанс познайомитись із переможцями ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100. Цього сезону було подано 22 проєкти на суму — 1 147 231 грн.

У програмі:
▪︎ зустріч з командами, що отримали ґрант
▪︎ кава та смаколики

27 січня, 11:00

Urban Space 100, вул. Грушевського, 19

2

Воркшоп: як круті ідеї перетворюються на історії?

Працюєте в бізнесі, ІТ чи хочете запустити успішний стартап? Маєте ідею і не знаєте як зрушити з місця? Перестаньте лише мріяти і почніть втілювати ваші ідеї в життя! А для цього сходіть на воркшоп про втілення ідей.

Квитки — 380 грн.

27 січня, 11:45

Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова 23

3

Виставка «Спадок» Михайла Стецика

Михайло Стецик (1944-2019) — франківський художник, учасник багатьох виставок, автор численних робіт в публічних просторах міст Франківщини, зокрема барельєфу «Технічний прогрес Прикарпаття» на фасаді заводу «Промприлад».

«Спадок — це великий знак питання для нас усіх. Куди зникають з поля зору роботи наших франківських художників? Чи вони зберігаються в приватних колекціях чи знищуються? Чи варто мати в місті склад бездомних картин, чи дім перестарілих картин, чи притулок речей з душею? Що відбувається, коли помирають колекціонери? Чи несе хтось хрест відповідальності за архівацію і обслуговування робіт, хто має знати, що ще десь зберігається? Чи варто надіятись на музеї? (…) Поки що цей проєкт — це збір інформації і думок експертів», — каже син митця Ярема Стецик.

відкриття 27 січня, 19:00

Галерея «Детектор», вул. Сахарова, 23

4

Показ фільму «Людина з табуретом»

«Людина з Табуретом» — документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера.

У 2004 році на звичайній київській кухні студенти вигадали гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів.

Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустріло полум’я війни. Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше — подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою.
Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

Вхід: 60 грн. Квитки можна замовити за телефоном 0731460855 або купити на місці.

27 січня, 19:00

Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Орлика, 7

Читайте також: Чому треба піти на фільм «Людина з табуретом»?

Вівторок, 28 січня

5

Майстер-клас «Як продавати дорого і без знижок»

Навчання для власників малого чи середнього бізнесу. Теми розмови: психологічні особливості роботи з ціною; як назвати ціну, щоб підвищити цінність продукту; якщо давати знижки, то як робити це грамотно; правила торгу; алгоритм відстоювання ціни.

Спікерка — Наталія Галицька, бізнес-тренерка, що спеціалізується на продажах та управлінських навичках.

Вартість: 450 грн. Для участі необхідно зареєструватись: на офіційному сайті або листом на пошту vns.lviv@gmail.com, де вказати ваші контактні дані та ім’я. А також оплатити участь.

28 січня, 18:00

Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова, 23

Середа, 29 січня

6

Графіка Миколи Грицеляка «Фіксація»

Микола Грицеляк — художник-монументаліст, графік та живописець. Виставка «Фіксація» представлена кількома десятками рисунків оголеної натури, що є лише малою частиною робіт у цій серії.

Передаючи пластику людського тіла, Микола Грицеляк «фіксує» внутрішній стан, намагається вловити глибинне єство, щоб передати на папері «саму людину», людину «в собі».

29 січня, 17:00

Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

7

Beetroot HR Talks & Wine: як стати партнером для клієнта?

HR Talks and Wine — невимушена та камерна зустріч. А біле чи червоне — обирати вам.

Говоритимуть Галина Ворона, у минулому — Full-stack HR Beetroot, зараз — Account Developement Nordics. Галина розповість про модель взаємодії HR та клієнта на прикладі Beetroot.

А також Тетяна Таніна — full-stack HR Beetroot, HR з 10-річним досвідом, психологиня, авторка Full-stack HR курсу в Beetroot Academy. Будує команди для клієнтів Beetroot вже 5 років. Тетяна розповість про те, як створити довірливі відносини між HR та клієнтом і що потрібно закласти у них від початку співпраці.

Квиток — 150 грн, реєстрація за посиланням.

29 січня, 19:00

вул. Дмитра Донцова, 20

8

Симфонічний QUEEN

29 січня Симфонічний оркестр GosOrchestra під керівництвом Олександра Госачінского дасть можливість франківській публіці насолодитися культовими хітами британців в неперевершеному аранжуванні від Олексія Таланова. Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, We Are the Champions, Who Wants to Live Forever і багато інших хітів прозвучать на сцені міського будинку культури.

29 січня, 19:00

Івано-Франківська Обласна Філармонія, вул. Курбаса, 3

Четвер, 30 січня

Якщо у вас немає особливих планів на цей день, можна кудись сходити — поїсти чи випити сидру. «Куфер» нагадує, що в нас є велика підбірка закладів, які відкрились минулого року. Перевірте, чи ви були вже всюди.

П’ятниця, 31 січня

9

Практикум з медіаграмотності

Практикум з медіаграмотності — це просто необхідний курс в наш час, щоб орієнтуватися в інформаційному полі і не стати жертвою маніпуляцій. Які є медіа, що ми з них отримуємо, як виглядає наше медіаполе, хто є власником каналів та яким чином вони фінансуються — відповіді на ці питання допоможуть нам зробити власні висновки та сформувати якісніший інфопотік навколо.

Участь в події безкоштовна, за попередньої реєстрації.

31 січня, 18:30

ВДОМА, вул.Галицька, 29

Субота, 1 лютого

10

Презентація казки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама»

Книгарня «Є» та видавництво «Чорні вівці» запрошують дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків на презентацію казки про інклюзію «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама».

Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

Нова книжка Оксани Драчковської — автобіографічна історія-казка для дітей про себе та свого сина Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.

1 лютого, 14:00

Книгарня Є. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31

11

Осінь на Плутоні. Вистава документального театру

Ця вистава була непростою для команди, яка її створила. Вона непроста для глядачів. Автори проєкту на чолі з керівником Сашком Брамою протягом року волонтерили в геріатричному пансіонаті. Спілкуючись з його жителями , вони почули багато історій, які захотіли розказати містянам, щоб привернути увагу до теми старості. Так, у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виникла вистава «Осінь на Плутоні».

При постановці вистави поєднали практики документального та лялькового театрів, тобто на сцені глядачі бачать реалістичних ляльок в людський зріст, якими керують актори. В самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси літніх людей.

Вхід безкоштовний за обов’язковою попередньою реєстрацією (кількість глядачів обмежена).

1 лютого, 16:00

Обласне телебачення Галичина, вул. Грушевського, 21

12

Коляда та й плєс ізпрежди віка

Мереживо з рідкісних автентичних та відомих колядок, плєси, набутки з усієї України та містична історія Різдва у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського творять магічну атмосферу свята.

Автентичні колядки з усіх регіонів України доповнить вертепне дійство 1770 року, котре ще називають бурсацьким вертепом (відтворений за рукописом і нотами, що залишили бурсаки Києво-Могилянки у маєтку українських графів Ґалаґанів на Полтавщині, в дар за гарне прийняття), та давній гуцульський плєс, який, на щастя, донині побутує у верховинській Криворівні.

Ці два обряди зі сходу й заходу України виконують тільки чоловіки: у першому ви почуєте староукраїнську мову, у другому — гуцульський діалект.

1 лютого, 18:00

Франківський драмтеатр, вул. Незалежності, 42

Неділя, 2 лютого

13

Сольний концерт Павла Нечитайла

Сольний концерт Павла Нечитайла («Zapaska», «ПГ»). Відоме, забуте, незнане у авторському виконанні. Печерний джаз, кривий рок, очеретяна босанова крізь приємне гудіння гітарного комбіка. Оригінальні структури, незвичні мелодії, тексти, до яких варто прислухатись.

2 лютого, 18:00

Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Орлика, 7

головне фото: Людина з табуретом

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: