Чутлива графіка з людською натурою, повернення мистецьких робіт на очі публіці, зворушлива документальна вистава. Аби не розгубитись у планах на тиждень, скористайтесь підбіркою «Куфера».
Понеділок, 27 січня
Прес-бранч із переможцями ґрантової програми Urban Space 100
Шанс познайомитись із переможцями ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100. Цього сезону було подано 22 проєкти на суму — 1 147 231 грн.
У програмі:
▪︎ зустріч з командами, що отримали ґрант
▪︎ кава та смаколики
Воркшоп: як круті ідеї перетворюються на історії?
Працюєте в бізнесі, ІТ чи хочете запустити успішний стартап? Маєте ідею і не знаєте як зрушити з місця? Перестаньте лише мріяти і почніть втілювати ваші ідеї в життя! А для цього сходіть на воркшоп про втілення ідей.
Квитки — 380 грн.
Виставка «Спадок» Михайла Стецика
Михайло Стецик (1944-2019) — франківський художник, учасник багатьох виставок, автор численних робіт в публічних просторах міст Франківщини, зокрема барельєфу «Технічний прогрес Прикарпаття» на фасаді заводу «Промприлад».
«Спадок — це великий знак питання для нас усіх. Куди зникають з поля зору роботи наших франківських художників? Чи вони зберігаються в приватних колекціях чи знищуються? Чи варто мати в місті склад бездомних картин, чи дім перестарілих картин, чи притулок речей з душею? Що відбувається, коли помирають колекціонери? Чи несе хтось хрест відповідальності за архівацію і обслуговування робіт, хто має знати, що ще десь зберігається? Чи варто надіятись на музеї? (…) Поки що цей проєкт — це збір інформації і думок експертів», — каже син митця Ярема Стецик.
Показ фільму «Людина з табуретом»
«Людина з Табуретом» — документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера.
У 2004 році на звичайній київській кухні студенти вигадали гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів.
Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустріло полум’я війни. Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше — подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою.
Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.
Вхід: 60 грн. Квитки можна замовити за телефоном 0731460855 або купити на місці.
Читайте також: Чому треба піти на фільм «Людина з табуретом»?
Вівторок, 28 січня
Майстер-клас «Як продавати дорого і без знижок»
Навчання для власників малого чи середнього бізнесу. Теми розмови: психологічні особливості роботи з ціною; як назвати ціну, щоб підвищити цінність продукту; якщо давати знижки, то як робити це грамотно; правила торгу; алгоритм відстоювання ціни.
Спікерка — Наталія Галицька, бізнес-тренерка, що спеціалізується на продажах та управлінських навичках.
Вартість: 450 грн. Для участі необхідно зареєструватись: на офіційному сайті або листом на пошту vns.lviv@gmail.com, де вказати ваші контактні дані та ім’я. А також оплатити участь.
Середа, 29 січня
Графіка Миколи Грицеляка «Фіксація»
Микола Грицеляк — художник-монументаліст, графік та живописець. Виставка «Фіксація» представлена кількома десятками рисунків оголеної натури, що є лише малою частиною робіт у цій серії.
Передаючи пластику людського тіла, Микола Грицеляк «фіксує» внутрішній стан, намагається вловити глибинне єство, щоб передати на папері «саму людину», людину «в собі».
Beetroot HR Talks & Wine: як стати партнером для клієнта?
HR Talks and Wine — невимушена та камерна зустріч. А біле чи червоне — обирати вам.
Говоритимуть Галина Ворона, у минулому — Full-stack HR Beetroot, зараз — Account Developement Nordics. Галина розповість про модель взаємодії HR та клієнта на прикладі Beetroot.
А також Тетяна Таніна — full-stack HR Beetroot, HR з 10-річним досвідом, психологиня, авторка Full-stack HR курсу в Beetroot Academy. Будує команди для клієнтів Beetroot вже 5 років. Тетяна розповість про те, як створити довірливі відносини між HR та клієнтом і що потрібно закласти у них від початку співпраці.
Квиток — 150 грн, реєстрація за посиланням.
Симфонічний QUEEN
29 січня Симфонічний оркестр GosOrchestra під керівництвом Олександра Госачінского дасть можливість франківській публіці насолодитися культовими хітами британців в неперевершеному аранжуванні від Олексія Таланова. Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, We Are the Champions, Who Wants to Live Forever і багато інших хітів прозвучать на сцені міського будинку культури.
Четвер, 30 січня
Якщо у вас немає особливих планів на цей день, можна кудись сходити — поїсти чи випити сидру. «Куфер» нагадує, що в нас є велика підбірка закладів, які відкрились минулого року. Перевірте, чи ви були вже всюди.
П’ятниця, 31 січня
Практикум з медіаграмотності
Практикум з медіаграмотності — це просто необхідний курс в наш час, щоб орієнтуватися в інформаційному полі і не стати жертвою маніпуляцій. Які є медіа, що ми з них отримуємо, як виглядає наше медіаполе, хто є власником каналів та яким чином вони фінансуються — відповіді на ці питання допоможуть нам зробити власні висновки та сформувати якісніший інфопотік навколо.
Участь в події безкоштовна, за попередньої реєстрації.
Субота, 1 лютого
Презентація казки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама»
Книгарня «Є» та видавництво «Чорні вівці» запрошують дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків на презентацію казки про інклюзію «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама».
Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.
Нова книжка Оксани Драчковської — автобіографічна історія-казка для дітей про себе та свого сина Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.
Осінь на Плутоні. Вистава документального театру
Ця вистава була непростою для команди, яка її створила. Вона непроста для глядачів. Автори проєкту на чолі з керівником Сашком Брамою протягом року волонтерили в геріатричному пансіонаті. Спілкуючись з його жителями , вони почули багато історій, які захотіли розказати містянам, щоб привернути увагу до теми старості. Так, у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виникла вистава «Осінь на Плутоні».
При постановці вистави поєднали практики документального та лялькового театрів, тобто на сцені глядачі бачать реалістичних ляльок в людський зріст, якими керують актори. В самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси літніх людей.
Вхід безкоштовний за обов’язковою попередньою реєстрацією (кількість глядачів обмежена).
Коляда та й плєс ізпрежди віка
Мереживо з рідкісних автентичних та відомих колядок, плєси, набутки з усієї України та містична історія Різдва у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського творять магічну атмосферу свята.
Автентичні колядки з усіх регіонів України доповнить вертепне дійство 1770 року, котре ще називають бурсацьким вертепом (відтворений за рукописом і нотами, що залишили бурсаки Києво-Могилянки у маєтку українських графів Ґалаґанів на Полтавщині, в дар за гарне прийняття), та давній гуцульський плєс, який, на щастя, донині побутує у верховинській Криворівні.
Ці два обряди зі сходу й заходу України виконують тільки чоловіки: у першому ви почуєте староукраїнську мову, у другому — гуцульський діалект.
Неділя, 2 лютого
Сольний концерт Павла Нечитайла
Сольний концерт Павла Нечитайла («Zapaska», «ПГ»). Відоме, забуте, незнане у авторському виконанні. Печерний джаз, кривий рок, очеретяна босанова крізь приємне гудіння гітарного комбіка. Оригінальні структури, незвичні мелодії, тексти, до яких варто прислухатись.
головне фото: Людина з табуретом