fbpx

Воїн чи собака мордою вниз? Де у Франківську займатись йогою

Заняття йогою допомагають боротись зі стресом і тримають тіло в тонусі. Про це писала навіть міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун. До того ж, йога, на відміну від багатьох інших фізичних активностей, підходить будь-кому, не залежно від віку чи рівня фізичної підготовки. 

Існує безліч шкіл та напрямків йоги: з різними підходами до фізичних вправ, дихальних технік та медитацій. Ми обрали кілька місць в Івано-Франківську, звідки варто почати (або продовжити) свій шлях до йоги: вивчити перші асани, піти займатись самостійно, попрактикуватись на заводі чи у спеку. Або ж піти займатись разом з власними дітьми, племінниками чи молодшими братами і сестрами.

1

Йога для всіх

«Йогою можуть займатись всі: підлітки, дорослі, початківці, люди з проблемами опорно-рухового апарату», — кажуть у йога-студії «Намаскар».

Тут є заняття для початківців, йога і медитація, fusion-йога, а також заняття, спрямовані на підтримку хребта. Минулого року студія також проводила зустрічі і заняття просто неба.

Перше заняття у цій студії безкоштовне. Разове заняття — 70 грн, абонементи від 220 до 600 грн в місяць. Можна також купити абонемент одразу на півроку (36 занять) — 1400 грн.

Дізнатись більше можна безпосередньо у студії.

Заняття відбуваються протягом всього тижня, з 8:30 до 20:15.

Вул. Станіславська, 4

2

Гаряча йога

Cтудія Hot yoga — єдина серед йога-студій Франківська, де проводять заняття з гарячої йоги.

Йога — родом з Індії, де теплий і вологий клімат. В Україні клімат трохи інший, тож аби відчути на собі умови індійських йогів, необхідні спеціальні умови. Заняття з гарячої йоги відбуваються при температурі від 38 до 40 градусів, що дозволяє набагато швидше розігріти та розслабити м’язи. В таких умовах, як кажуть у студії, м’язи краще розтягуються, тіло стає більш гнучким, а вправи виконувати легше.

Також тут можна записатись і на звичайну йогу.

Разове заняття з класичної його – 80 грн, гарячої йоги – 130 грн. Місячні абонементи від 500 до 1600 грн.

Дізнатись більше інформації та записатись на заняття можна на сайті або через Instagram.

Заняття тривають з понеділка по суботу, з 9:00 до 20:00.

Вул. Шевченка, 34б

3

Самостійна ранкова йога

На відміну від більшості студій, заняття від Ashtanga Yoga IF community відбуваються лише зранку.

Тут є два формати занять. Кожного ранку, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 10:30 у студії відбуваються майсор-класи, коли можна зайти до зали і розпочати свою самостійну практику. У залі працюватимуть інструктори, які можуть допомогти новачкам опанувати асани відповідно до рівня.

А в щосуботи о 9:00 (для практикуючих) та о 10:30 (для початківців) відбувається лед-клас, коли присутні у залі виконують усю послідовність асан разом з викладачем.

Аштанга йога однаково добре підходить як для чоловіків, так і для жінок.

1 заняття коштує 100 грн, абонементи — від 320 до 960 грн на місяць.

Позайматись йогою тут можна з понеділка по суботу, о 9:00 та 10:30.

Вул. Академіка Сахарова, 23.

4

Йога для всієї родини

Центр Yoga IF School найкраще підійде тим, хто хоче займатись йогою разом всією сім’єю. Окрім класичної йоги, тут є заняття для підлітків, йога-терапія і йога для вагітних. Можна домовитись про індивідуальні заняття.

Разове заняття для дорослих коштує 80 грн, для дітей та підлітків – 70 грн, разове заняття з йоги для вагітних – 99 грн.

Місячні абонементи коштують від 380 до 680 грн (залежно від часу відвідувань та кількості занять). Абонемент коштуватиму дешевше, якщо заняття відвідують кілька членів сім’ї, є знижки для студентів і пенсіонерів.

З понеділка по суботу, з 7:30 до 20:00.

Вул.Зв’язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.

 

5

Йога для найменших

Фото: yanalya / freepik

Хоча інструктори з йоги наголошують, що ці заняття може відвідувати будь-хто, далеко не всюди можна знайти заняття для дітей. Таку можливість пропонує студія YoGi. Тут можуть займатись діти від 4 до 15 років.

Разове заняття коштує 60 грн, місячний абонемент від 220 до 400 грн. Перше заняття безкоштовне.

Вівторок та четвер (17:00) та щонеділі (12:00, 13:30).

Вул. Незалежності, 67

Головне фото: Anupam Mahapatra

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: