fbpx

Підписка на квіти. Як працює нова послуга від франківських квіткарів?

Пригадуєте, були часи, коли на столиках у кафе нас зустрічали запилені штучні квіти у вазочка? Чи у приймальні в офісі екібани із пластикових рослин? Як добре, що зараз це все в минулому і живі квіти в закладах стають новою нормою.

А ще чудово, що сьогодні ми вже не чекаємо особливої нагоди, щоб подарувати комусь чи собі букет квітів, а робимо це просто так, коли маємо таке бажання. І що купувати квіти додому, щоб просто потішити себе й додати затишку помешканню, стає буденною звичкою.

Щоб зробити цю звичку ще простішою, франківський проєкт Botanica запустили послугу підписка на квіти. «Куфер» розповідає як вона працює, як нею скористатися і скільки це коштує.

Що таке підписка на квіти?

Це можливість замовити періодичну доставку свіжих букетів для себе чи на подарунок для когось. Квіти можна замовити як для дому, так і для офісу.

Хто надає таку послугу?

Таку опцію запустили засновниці проєкту Botanica Тетяна Катеринюк та Тетяна Робінчак. Флористикою жінки займають понад 10 років. Їхні роботи можна побачити у кондитерській Delikacia та на Prombar. Оформлення рослинами фасаду Delikacia теж їх рук справа.

В чому особливість?

У Botanica створюють букети з незвичним поєднанням рослин. Зазвичай у композиціях міксують сезонні та екзотичні квіти. Частину рослин замовляють закордону, частину — купують у місцевих постачальників, а часом доповнюють композиції квітами та травами, які самі збирають у зелених зонах поблизу міста. Кажуть, їхня місія — показати, що поєднання у букеті може бути дуже різним й цікавим, відмінним від традиційних уявлень.

Що я отримаю?

Доставку додому чи до офісу щоразу нової й свіжої композиції з квітів та рослин. Також до кожного букету додають інструкцію, яка допоможе довше підтримувати стан квітів.

Чи врахують мої побажання?

Так, при оформленні підписки у вас зберуть загальні побажання щодо композицій. Наприклад, що ви не любите троянди. Це врахують при формуванні букету для вас. Але композицію складатимуть флористи. Кажуть, це чудова можливість познайомитись з новими квітами.

Як часто привозитимуть квіти та скільки це коштує?

Наразі підписку можна оформити на достаку раз в тиждень, раз на два тижні та раз на місяць.

Вартість одного букета в доставці стартує від 350 гривень, але за бажанням і зі збільшенням суми, композиції можуть бути складішими.

Підписка на доставку раз на тиждень 1400 коштуватиме  гривень, раз на два тижні  900 гривень, раз на місяць — 600 гривень.

Коли будуть привозити квіти?

При оформленні підписки у вас дізнаються про день тижня та час, коли вам було б зручно отримувати квіти.

Треба заплатити одразу?

Можна платити одразу за всі доставки за місяць. Але можна й за кожному доставку окремо.

Чи можна подарувати підписку на квіти?

Так, це можливо. Для цього потрібно при оформленні повідомити про це флористів, а також вказати адресу та контакти людини, якій робите подарунок.

Як замовити підписку?

Написати Botanica у інстаграмі @botanica_if. Далі з вами вийдуть на зв’язок, щоб уточнити деталі.

Замовили підписку? Розкажіть, як вам

Послуга працює у тестовому режимі, тому у Botanica дуже відкриті до зворотного зв’язку, щоб робити цей досвід ще кращим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: