fbpx

Говорить Теплокомуненерго. Що вас чекає у новому опалювальному сезоні?

Цієї осені франківські комунальники працюють не лише над тим, щоб обігріти ваші квартири, але й роблять передбачення. Адже хто, як не вони, розбирається у теплі та непевному майбутньому? 

З нагоди прем’єри документально-музичного фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» «Куфер» разом з командою стрічки створив власний «генератор теплих пророцтв»: точніший за ворожіння на каві і кумедніший за передбачення на чеках з супермаркету. Через нього до вас говорять герої фільму: застерігають, заспокоюють, мотивують і розважають.

Дізнатись, що саме означали їхні слова, можна на прем’єрі фільму, яка відбудеться 10 жовтня о 18:30 у кінотеатрі «Космос».

Але спершу — дізнайтесь, що чекає на вас цього опалювального сезону. Клікайте на кнопку і отримуйте ще більше тепла.

Що це за фільм?

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — документальний фільм режисерки Надії Парфан, який розповідає про працю і творчість працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», яке з року в рік забезпечує батареї цілого міста теплом.

Головний герой історії — голова профспілки Іван Васильович. Справа його життя — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати».

Світова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Visions du Réel у швейцарському місті Ньйон. Українська — у європейському конкурсі документальних фільмів Odesa International Film Festival.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: