fbpx

Футбол, баскетбол та інші: 6 безкоштовних дитячих спортивних секцій у Франківську

Чому спорт — це не обов’язково дуже дороге задоволення? Куди звертатись, якщо ваші діти / брат чи сестра / племінники чи похресники мріють стати гімнастом або футболісткою? «Куфер» радить звернути увагу на міські спортивні секції і пояснює, при чому тут баскетболісти.

Перед кожним новим навчальним роком батьки міркують над тим, до якого гуртка чи секції віддати дітей. Для багатьох проблемою стає питання грошей — адже будь-яка неформальна освіта недешева, і спорт не є винятком. Утім, на думку активістки Лесі Качурової, це радше справа проінформованості:

«Звісно, хотілось би мати більше активностей для дітей, цікавіших. Є проблема в тому, що багато гуртків і секцій — платні. Але є й безкоштовні. І мені здається, люди просто не проінформовані і не знають, що в нас є баскетбольні чи футбольні гуртки».

Леся Качурова очолює ГО «Громадська ініціатива Галичини». На початку цього року вони, спільно з Федерацією баскетболу Івано-Франківська та за підтримки грантової програми Urban Space 100, відновили шкільну баскетбольну лігу «Помаранчевий м’яч». І окрім ігор, в яких взяло участь 20 команд, активісти вирішили освіжити знання школярів (та їхніх батьків) щодо міських спортивних секцій. Для цього у школах міста влаштувати спеціальну інформаційну кампанію.

«Мені здається, треба більше пояснювати про переваги заняття спортом. Дітей треба відтягувати від гаджетів. У Франківську є багато технічних чи комп’ютерних гуртків — і це потрібно, але діти ведуть сидячий спосіб життя. І якби дитина кілька разів на тиждень ходила займатись спортом, то була б набагато здоровішою».

Зазначимо, що на більшість гуртків набір відбувається якраз на початку осені.

1

Дитячо-юнацька спортивна школа №2

Тут діють наступні секції: баскетбол, волейбол, настільний теніс, регбі та плавання. Займатись можуть діти віком від 3 років.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (0342) 786 711

Час занять у всіх секціях: з 15:00 по 21:00

вул. Івана Павла ІІ, 24

2

Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа

Тут діють секції з баскетболу, боксу, важкої та легкої атлетики, вільної боротьби, дзюдо, настільного тенісу, футболу та хокею. А ще — шашки.

Щоби вступити до школи, треба заповнити анкету на їхньому сайті та вказати бажану секцію. Сюди беруть дітей віком від 6 років.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (0342) 501 370.

Секції працюють з понеділка по п’ятницю, з 8:30 до 20:00. Детальніший час залежить від конкретного напрямку

вул. Шухевичів, 21

3

Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3

У цій школі доволі різноплановий вибір секцій. Можна піти на більш традиційні важку атлетику, гандбол чи шахи, але є також і секції з кульової стрільби та тхеквондо (ВТФ).

Що приємно: тут є футбольна секція не лише для хлопців, але й для дівчат.

Дізнатись більше можна за телефоном: (0342) 757 911, або на сайті.

Заняття відбуваються протягом всього тижня, детальніший час залежить від секції.

вул. Чорновола, 130

4

Івано-франківська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1

Хоча це й школа олімпійського резерву, вибір секцій тут невеличкий: лише спортивна гімнастика. Ранішу тут працював ще стрілецький тир, але його роботу призупинили

Приймають дітей від 5 років. На безкоштовній основі можуть навчатись діти, які успішно складуть іспити з фізичної підготовки.

Заняття відбуваються ввечері, після 17:00

вул. Богдана Лепкого, 19б

5

Дитячо-юнацько спортивна школа №1 ФСТ «Україна»

Ця школа орієнтована на секції з єдиноборств. Тут можна вивчити дзюдо, боротьбу, самбо, таекво-до (ІТФ), тхеквондо (ВТФ), кікбоксинг, а також легку атлетику.

Заняття ДЮСШ №1 проводить у таких спортивних залах: ДСОЦ «Юність» (вул. Вовчинецька, 172а), ЗОСШ №22 (вул. Івана Павла ІІ, 24), ЗОСШ №12 (вул. Національної Гвардії, 13), ЗОСШ №6 (вул. Блавацького, 3), СК «Оріон» (вул. Стуса, 15б), ВПУ СОТ (вул. Гетьмана Дорошенка, 28г).

Більше інформації можна отримати за телефоном: (0342) 53 09 91

Заняття відбуваються або у ранкові години (з 6:00), або після обіду (після 15:30).

вул. Вовчинецька, 172а

6

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу «Прикарпаття»

Школа для тих, хто хоче стати футболістом. Сюди приймають дітей віком від 6 років.

Заняття проходять на запасних полях стадіону «Рух».

Більше інформації можна отримати за телефоном: (0342) 757 514

Заняття можуть відбуватись з понеділка по суботу.

Чорновола, 128

Пам’ятайте, що перш, ніж обрати бажану спортивну секцію, варто проконсультуватись із лікарем щодо фізичного навантаження, яке не зашкодить вашій дитині.

І, звісно, не забудьте спитати в дитини. Може, поки ви плануєте її спортивну кар’єру — вона мріє про гурток з програмування.

Головне фото: Baylee Gramling

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: