fbpx

Домашні обіди за 5 хвилин і бургери на вечерю. Як працює нове бістро на ...

9 липня на Промприладі відкрилося кежуал-бістро PromFood. Це ще один заклад від мережі «23 ресторани», але перший в такому форматі. «Куфер» розповідає, як недорого та швидко пообідати на заводі і чим це відрізняється від їдальні.

«Ідея відкрити заклад харчування на заводі з’явилася майже одразу, як тільки відкрили бар», — розповідає операційна директорка мережі «23 ресторани» Оксана Камінська, — між собою ми називали його PromFood».

Спочатку команда «23» зосередилась на барі, тому що працювати з ним було технологічно простіше. Кухня ж, за словами Камінської, потребує більше уваги.

Назву PromFood вирішили не змінювати: є PromBar, тож є і PromFood. Все це частина Промприлад. Реновації. Як зазначає Оксана Камінська, даний простір має працювати спільно, об’єднаний однією історією: бар, бістро і тераса.

Як готувалися і з ким працювали?

Робота над запуском закладу тривала з середини травня і до середини липня.

Нинішня команда, яка щодня працюватиме на PromFood — це 4 кухарі (по 2 на зміні), один касир і один ранер — людина, яка слідкуватиме за чистотою залу, витиратиме столики, завантажуватиме посуд в посудумийну машину.

Чому кежуал-бістро?

Кежуал-бістро — це заклад з простими й смачними стравами. У PromFood роблять ставку на їжу, що зрозуміла в плані подачі і максимально близька людям.

Обраний формат випливає з потреб простору, де він розташований: на «Промприладі» була потреба в місці, де можна пообідати, адже тут (та й по сусідству) працює чимало людей, які приносять їжу з собою або ж замовляють з інших закладів.

Як працюватиме PromFood?

У закладі діє самообслуговування. Такий формат закладу був продиктований місцем і площею, яку займає PromFood.

Касир приймає замовлення, на приготування якого потрібно 5-10 хвилин. За цей час можна встигнути обрати собі столик і повернутись за стравами. По завершенню трапези за собою потрібно прибрати. Є спеціально відведене місце, де можна залишити брудний посуд.

Як і у всіх закладах мережі «23 ресторани», кухня PromFood відкрита, тож за всім, що там відбувається, можна спостерігати.

А що в меню?

Кухнею і меню займалася бренд-шефиня мережі Олена Жаботинська. Усі страви тут прості й швидко готуються. Кухарі приходять вранці та роблять заготовки на день, що дає можливість видавати страви протягом 5-10 хвилин після замовлення. Але це — не фастфуд, а домашнє харчування, наголошують в закладі.

У PromFood є обіднє і вечірнє меню. На обід можна скуштувати молоду картопельку з кропом (20 грн), тушковану телятину або ж свинину (42 грн), куряче бедро у вершковому соусі (35 грн), салати (20-65 грн), супи (30-85 грн). Сезонні пропозиції будуть одразу включені до меню, тож в процесі за потреби його змінюватимуть.

У вечірньому меню закуски на компанію (від 105 до 285 грн, розміри порцій цих закусок —від 100 г до 1 кг), бургери (95 грн) і хот-доги (62 грн).

Окремих страв для дітей немає. У процесі роботи закладу меню може змінюватиметься за потреби.

Хто ходитиме у PromFood?

За словами Оксани Камінської, відвідувачі закладу — абсолютно різні люди. В обід це люди, яким потрібно швидко і смачно поїсти за доступною ціною. А ввечері — це місце для компанії друзів із коктейлями і закусками.

Коли йдемо обідати?

PromFood почав роботу із графіком з 11:00 до 22:00. Обіди — з 11:00 до 16:00. З 16:00 до 22:00 діятиме коротке вечірнє меню, а в п’ятницю і суботу планують працювати до опівночі або й до 1-ї ночі, адже в ці дні і бар працює довше.

Адреса закладу: вул. Академіка Сахарова, 23, 3-й поверх заводу «Промприлад». А ще можна слідкувати за PromFood в Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: