fbpx

Є питання: скільки ліхтарів треба, щоб освітити франківське озеро?

Якщо ви не можете розібратись, чому на міському озері різне освітлення, не переживайте: ви такі не одні. Рахуючи ліхтарі, «Куфер» звернувся до директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака.

Скільки взагалі типів ліхтарів можна нарахувати біля озера?

Чотири, включно з тими, які освітлюють доріжки для пішоходів та велосипедистів.

Чому біля озера у різних місцях використовують різні ліхтарі?

Ще до початку робіт, на етапі проєктування розробляли різні варіанти, але врешті-решт обрали однотипні ліхтарі чорного кольору, пояснює Михайло Смушак.

Щодо самого освітлення, то над ним багато думали і радилися. Зупинилися  на класичному білому світлі і поєднали його із червоним, яке не дає кольору, але візуально виглядає цікавіше.

Інші кольори не розглядали тому що, як каже Михайло Смушак, «озеро – не новорічна гірлянда».

Скільки загалом встановили ліхтарів?

Зараз встановили сім шестиметрових опор для ліхтарів, ще шість планують поставити на центральному оглядовому майданчику на вулиці Мазепи.

Всього по периметру озеру має бути 163 ліхтарі. За інформацією ProZorro на реконструкцію світла міського озера витратили майже 300 тисяч гривень.

Коли завершать роботи з освітленням?

Освітлювати територію навколо озера завершили вже. Але зараз ще додатково освітлюють пірс. Усі роботи зі світлом планують закінчити до кінця 2020 року.

 

Читайте також:

Дякуємо, що дочитали до кінця! Якщо вам сподобалось, то ви можете підтримати нас і допомогти «Куферу» робити більше матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також з цієї рубрики:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: