fbpx

LiqPay. Угода про використання

Угода про використання 

У цьому документів наведено ваші права та обов’язки щодо доступу, відвідування та використання сайту https://kufer.media 

Ви можете отримати доступ до цієї Угоди в будь-який час.

Купуючи Товари, реєструючись, відвідувідуючи або використовуючи сайт, Ви даєте згоду на цю Угоду з користувачем. 

Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди з користувачем, ви не повинні отримувати доступ, відвідувати та/або користуватися Сайтом. 

Окрім перегляду цієї Угоди, перегляньте також нашу Політику конфіденційності, оскільки Політика конфіденційності є частиною Угоди між вами і нами.

Ця Угода з користувачем може час від часу змінюватися, тому радимо перевіряти її. Щоб ви знали, коли ми вносили останні зміни, ми налаштуємо дату останнього перегляду на початку цього документа. 

Якщо ми внесемо значні зміни до ваших прав або зобов’язань за цим Договором, ми розмістимо на сайті помітне повідомлення про внесення змін. 

Якщо ви продовжите користуватися Сайтом, Ви автоматично приймаєте правила та обов’язки Угоди з користувачем.

Контент та авторські права


Матеріали опубліковані на Сайті для Вашого особистого некомерційного використання. 

Всі матеріали (або Контент), що опубліковані на Сайті, захищені авторським правом. Авторські права належать  або контролюються Куфер. Медіа та авторами, вказаними у матеріалах.

Ви повинні дотримуватися всіх повідомлень про авторські права, інформації або обмежень.

Авторські права діють відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права.

Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати, створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково без дозволу Власника. 

Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. 

Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Власника.

Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту.

Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Власника. 

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права». 

Власник надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення в електронній або письмовій формі. 

Власник залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів Компанії можливе тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

Якщо у вас є підстави вважати, що ваш вміст було скопійовано та/або доступне Сайту через порушення авторських прав, або що сайт містить посилання інший сайт, додаток, місце призначення або послугу, містить вміст або діяльність, що порушує ваші авторські права, ви можете повідомити нас, як описано нижче, у розділі, що стосується скарг на авторські права.

Підписка

Іноді ми можемо вимагати, щоб ви надали персональну інформацію (також ваш ім’я, номер телефону (телефонів), адресу електронної пошти та / або адресу, а також іншу особисту інформацію)  для здійснення покупок або підписки, а також вказати номер кредиту, дебету або платіжного рахунку або іншу платіжну інформацію.

Окрім того, вас можуть попросити надати подібну інформацію по телефону, поштою, взаємодією з соціальними медіа або повідомленнями (наприклад, електронною поштою, SMS, MMS або іншими технологіями). 

Ми можемо використовувати та надавати Вашу реєстраційну інформацію, як описано в нашій Політиці конфіденційності (посилання).

Ви погоджуєтесь, представляєте, гарантуєте, укладаєте та гарантуєте, що вся надана Вами реєстраційна інформація є точною, повною, актуальною та виключно вашою. 

При реєстрації на Сервісі Ви не повинні видавати себе за когось іншого. 

Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності Вашої реєстраційної інформації. Ви не можете дозволити будь-кому іншому отримати та/або використовувати Вашу реєстраційну інформацію.

Ви не маєте права доступу та/або використання реєстраційної інформації інших користувачів. 

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо, і ви спеціально дозволити нам, обробляти всі операції, в тому числі без обмежень покупки та/або реєстрації для Продуктів, ініційованих використанням Вашої реєстраційної інформації.

Заборонено

Доступ/використання реєстраційних даних інших осіб, а також доступ/використання Послуг  за допомогою чужої реєстраційної інформації.

Здійснювати будь-яке комерційне, рекламне, рекламне або маркетингове використання Послуг/Контенту, окрім винятків, передбачених Законом про авторське право.

Копіювати, збирати, сканувати, індексувати, очищати, збирати, отримувати, агрегувати або зберігати будь-який Контент сайту в тому числі за допомогою автоматизованого або ручного процесу або іншим чином, якщо ми прийняли кроки, що забороняють, забороняють або перешкоджають цьому;

Користування сайтом

Послуга не призначена для користувачів у віці до 13 років, і таким користувачам прямо заборонено реєструватися для використання/придбання будь-яких Продуктів.

Зверніть увагу на те, що батьківський контроль (наприклад, комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та послуги фільтрації) може допомогти обмежити доступ до матеріалів, які вважаються неприйнятними для неповнолітніх.

 
Політика конфіденційності

Щоб дізнатися як ми використовуємо інформацію про вас і ваші пристрої перегляньте Політику конфіденційності.